Katowickie Wodociągi S.A. partnerem IV Konferencji „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi” | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Strona główna/O NAS/Wydarzenia/Aktualności/Katowickie Wodociągi S.A. partnerem IV Konferencji „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”

Aktualności

2019-08-28

Katowickie Wodociągi S.A. partnerem IV Konferencji „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem organizowanej już po raz czwarty Konferencji „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”, która odbędzie się w dniach 4-6 września br. w Zakopanem.

Program wydarzenia obejmuje najbardziej istotne problemy w zakresie gospodarowania wodami opadowymi, zarówno w ujęciu teoretycznym, jak i praktycznym. Organizatorzy wychodzą naprzeciw konieczności poszerzenia i aktualizacji wiedzy m.in. w zakresie aktualnych wytycznych prawnych, finansowania inwestycji, opłat za deszczówkę, dobrych praktyk, dostępnych technologii prowadzenia skutecznej komunikacji z odbiorcami itp. Proponowana tematyka będzie omawiana w ramach wystąpień indywidualnych oraz dyskusji panelowych w gronie ekspertów z udziałem słuchaczy.

Wydarzenie odbędzie się w formule 4 w 1, co oznacza, że w programie znajdą się prelekcje ekspertów, panele dyskusyjne, warsztaty oraz wystawa. Nie zabraknie także wręczenia prestiżowych branżowych nagród TYTAN w kategoriach najlepszy produkt i najlepszy projekt w obszarze wód opadowych i roztopowych.

 

do góry