Aktualności | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Aktualności

 • SPRZEDAŻ MAJĄTKU SPÓŁKI - Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-09-16
  SPRZEDAŻ MAJĄTKU SPÓŁKI - Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym

  Katowickie Wodociągi S.A. ogłaszają pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wyszczególnionych poniżej: Nieruchomości zabudowanej, położonej w Katowicach przy ul. Wiertniczej. Nieruchomości niezabudowanej, położonej w Katowicach przy ul. Gen. Jankego.

 • Zadbaj o jakość wody w instalacji wewnętrznej
  Zadbaj o jakość wody w instalacji wewnętrznej

  2020-08-14
  Zadbaj o jakość wody w instalacji wewnętrznej

  Każdego dnia Katowickie Wodociągi dbają by woda dostarczana do odbiorców była dobrej jakości. Okres wakacyjny to czas, kiedy szczególnie placówki takie jak szkoły, przedszkola, żłobki czy domy kultury nie pracują w pełnym zakresie. W czasie, gdy nie ma w nich zajęć używają wody znacznie mniej i znacznie rzadziej. Powoduje to dłuższe przestoje wody w instalacjach wewnętrznych, a co za tym idzie może być przyczyną

 • SprzątaMy Dzielnice pijąc „kranówkę katowicką”
  SprzątaMy Dzielnice pijąc „kranówkę katowick

  2020-08-06
  SprzątaMy Dzielnice pijąc „kranówkę katowicką”

  Od 8 sierpnia do 9 września, w ramach akcji „SprzątaMy Dzielnice”, odbywa się tegoroczne sprzątanie miejsc wytypowanych przez mieszkańców. Akcję wspierają m.in. Katowickie Wodociągi, zapewniając uczestnikom wodę prosto z sieci wodociągowej. W ten sposób zachęcają też do picia „kranówki katowickiej” i przyczyniania się do ograniczenia produkcji śmieci w postaci plastikowych butelek.

 • Dofinansowanie niebieskiej infrastruktury
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-08-04
  Dofinansowanie niebieskiej infrastruktury

  1 lipca ruszył nabór wniosków w programie „Moja woda”, prowadzonym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 • Likwidacja kas na terenie oczyszczalni ścieków
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-07-31
  Likwidacja kas na terenie oczyszczalni ścieków

  Katowickie Wodociągi informują, że z dniem 31 lipca 2020 roku zostają zlikwidowane kasy: Katowice Panewniki Ul. Panewnicka 330 (na terenie Oczyszczalni Ścieków Panewniki) Katowice Podlesie Ul. Zaopusta 70 (na terenie Oczyszczalni Ścieków Podlesie)

 • Baseny zostały otwarte
  Baseny zostały otwarte

  2020-06-18
  Baseny zostały otwarte

  W czerwcu w Katowicach rozpoczęły działalność dwa nowo wybudowane baseny- Brynów i Burowiec. Oba mają charakter obiektów wielofunkcyjnych, w których nie tylko można skorzystać z pływalni, ale także i innych atrakcji sportowych. Trzeci analogiczny obiekt jest w trakcie budowy. Ich zarządcą są Katowickie Wodociągi.

 • Otwieramy BOK i kasę główną
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-06-05
  Otwieramy BOK i kasę główną

  Katowickie Wodociągi 8 czerwca 2020 r. ponownie otwierają dla Państwa: Biuro Obsługi Klienta, ul. Obrońców Westerplatte 89 Kasę Katowice Szopienice, ul. Obrońców Westerplatte 89 (Biuro Obsługi Klienta). Dotychczasowe godziny otwarcia pozostają bez zmian.

 • Baseny zarządzane przez Katowickie Wodociągi stały się domem dla pszczół
  Baseny zarządzane przez Katowickie Wodociągi sta

  2020-05-13
  Baseny zarządzane przez Katowickie Wodociągi stały się domem dla pszczół

  Miasto Katowice wybudowało dwa baseny rekreacyjne, trzeci jest w trakcie budowy. Zarządzanie obiektami powierzono Katowickim Wodociągom. Choć z powodu pandemii, na razie ich otwarcie dla mieszkańców nie jest możliwe, to już teraz każdy z nich ma codziennie 20 tys. odwiedzających. Na dachach basenów zamontowano ule i zasiedlono je pszczołami.

 • Katowickie Wodociągi wspierają walkę z koronawirusem
  Katowickie Wodociągi wspierają walkę z koronawi

  2020-05-08
  Katowickie Wodociągi wspierają walkę z koronawirusem

  Jednostki medyczne, które w większości na co dzień są w nienajlepszej kondycji finansowej, szczególnie teraz potrzebują dodatkowego wsparcia, by zapewnić środki niezbędne do walki z koronawirusem. Postanowiły im go udzielić Katowickie Wodociągi. Spółka przekazała darowiznę Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na zakup poliwęglanu służącego do produkcji przyłbic ochronnych. Wsparła też finansowo Centrum Psychiatrii w

 • Do odwołania brak możliwości legalizacji, wymiany i montażu wodomierzy
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-03-31
  Do odwołania brak możliwości legalizacji, wymiany i montażu wodomierzy

  W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników naszej Spółki, informujemy, że Katowickie Wodociągi S.A. do odwołania nie wykonują dla klientów zewnętrznych:

do góry