WODOCIĄGI KATOWICKIE SPÓŁKA AKCYJNA
https://intracom.wodociagi.katowice.pl/kontakt-wodociagi-katowickie/newsletter
Drukuj grafikę : tak / nie

Newsletter

Dopisanie swojego adresu mailowego do bezpłatnej listy malingowej, oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji publikowanych przez Katowickie Wodociągi S.A.

* pola wymagane

Newsletter wysyłany jest nieregularnie, a liczba wiadomości uzależniona jest od ilości informacji pojawiających się na stronie internetowej Katowickich Wodociągów S.A., zależy także od grupy, do której przypisany jest dany odbiorca. Niektóre z wiadomości wychodzących wysyłane są automatycznie, na podstawie określonych preferencji otrzymywania newslettera.
Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania naszego newslettera prosimy kierować na adres: ibok@wodociagi.katowice.pl 

Polityka prywatności newslettera

W trosce o prywatność użytkowników, przed wyrażeniem zgody na bezpłatną subskrypcję newslettera, prosimy o zapoznanie się z pełną polityką prywatności Katowickich Wodociągów S.A. zamieszczoną na stronie internetowej: www.wodociagi.katowice.pl 
Katowickie Wodociągi S.A. nie udostępniają danych osób zarejestrowanych w newsletterze. W związku z prowadzonym newsletterem nie są zbierane jakiekolwiek dane kontaktowe - zapisane zostają tylko i wyłącznie adresy mailowe z wybranymi grupami subskrypcyjnymi.

Sposób zapisania się do newslettera:

Sposób wypisania się z newslettera:

 

do góry